Domů
Cestovní kancelář specializovaná na poznávací zájezdy po zemích, které jste navštívili a chcete je lépe poznat.

učitel

(věčný) žák
Již světoznámý český antropolog a lékař Aleš Hrdlička (1869-1943) definoval Tři všeobecné zákony šíření lidstva:
  • -ve směru nejmenšího odporudnes: cestování letecky, lodí nebo na SUPER last minute, nejlépe z nějakého slevomatu Úžasný
  • -ve směru největších slibností, zvláště co se týká potravy a podnebí
    ... jasně: bufetová strava, nejlépe all inclusive, mořský vánek, koupačka, pro někoho krásná děvčata, pro jiné…?
  • -tlakem vnitřním neb silou zezadu hladem, epidemií, tlakem svých či jiných lidí … zkrátka - konečně bez manžela/ky!
I přes zřetelný vývojový posun jsme stále spjati s živočišnou říší, od níž jsme se odloučili jen naším osobitým historickým vývojem… již Neandrtálci žili na otevřených tábořištích, v jeskyních i pod útesy skal - nežijeme na našich cestách vlastně podobně? Jen útulek je trochu luxusnější, maso a krev z mamuta nahradil steak a víno či něco ostřejšího, vyhledáváme krajinu divokou našemu srdci, bez střelky na kompasu, sever se na krátko promění v jih… ale potřeby zůstávají. Krásné cestování do oblastí nejlákavějších slibností Vám přeje Miroslav Hrdlička
Cestovní kancelář ToulkyEvropou.cz, RNDr.Miroslav Hrdlička, telefon: 739356390
Dárkový poukaz
Měšťanský dům U zlaté lodi

Kontakt


CK Toulky Evropou.cz
Měšťanský dům U zlaté lodi
Zlatnická 7 (170m od OD Bílá Labuť)
110 00 Praha 1 - Nové Město

Telefon:+420 739 356 390
Tel./Fax:         +420 235 310 114
Email:     info@toulkyevropou.cz
     kolektivy@toulkyevropou.cz
IČ:           16175166
DIČ:         CZ 5508042001
Majitel CK Toulky Evropou.cz je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur (AČCKA) AČCKA

Vyhledat


Prověřená společnost 2021
Prověřená společnost 2020
Prověřená společnost 2019
Prověřená společnost 2018
Prověřená společnost 2017
Prověřená společnost 2016
Prověřená společnost 2015
Počasí v Evropě


Pojištění

Pojištění u Union

Plavba snů západním Středozemím 11/2013

 

Plavba snů západním Středozemím 11/2013

 

Loď je dlouhá neuvěřitelných 333,3 metrů (Eiffelovka i s anténami má „jen“ 324 metrů) a bydlíte třeba ve výšce Petřínské rozhledny (celková výška lodě je 67 metrů), kam vás dopraví jeden z 25 výtahů ; na 18 palubách je schopná pojmout až 4 363 pasažérů – obyvatelé takového Starého Plzence nebo Malých Svatoňovic se tam vejdou všichni,... a k tomu přičtěme téměř 1 400 členů posádky z celého světa: obsluhovali nás Indonézani, o pokojíček se starali Afričané, italské vedení... i Čechy a Slováky jsme potkávali.

 

Splendida disponuje neuvěřitelným množstvím společenských zařízení: jen barů jsme napočítali na desítku – vinný, zmrzlinový, hudební, džezový, sportovní a bary u bazénu; množství restaurací, cukrárna, samoobslužný bufet Bora-bora s úctyhodnou délkou přes 100 metrů, poslední akvapark s výřivkami a bazénem s mořskou vodou jsme objevili až ve druhé polovině cesty.

 

Pro sport jsou určena hřiště pro squash, tenis, basketbal, nechybí joggingová dráha, sportovní centrum s panoramatickým výhledem na moře nebo Aurea Spa s dokonalým asijským servisem.

 

Největší zastoupení však mají střediska určená především pro zábavu a nákupy: každý večer se v místním divadelním sále pro 1400 lidí (pražská Smetanova síň Obecního domu je určena „jen“ pro 1200 posluchačů) koná hodinová show za účasti často předních světových umělců – vždyť loď nekřtila nikdo menší než slavná Sophia Lorenová! Na lodi nechybí ani 4D kino, F1 simulátor, bowling, dvoupatrové casino, diskotéka pro dospělé, diskotéka pro náctileté (ty menší zabaví po celou dobu plavby na lodi desítka animátorů), pokerová herna, karetní sál, knihovna, fotoshopy a fotogalerie - každý večer jsme se mohli nechat vyfotit na zdejších schodech osázených elementy od Swarovského…

 

Plně klimatizované kajuty disponují vším, co potřebujete - nechybí televize, minibar, trezor, prostorná šatní skříň, wi-fi připojení, telefon, luxusní koupelna se sprchou a výhled na moře.

 

Loď se během noci přesune do dalšího přístavu, takže při snídani zpravidla můžete obdivovat umění posádky při obratném manévrování obrovského kolosu do přístavu – a celý den je váš pro objevování cizích přístavů: Marseille – Barcelona – Tunis – Palermo – Řím a Janov!

Nahoru Domů Mapa webu
toolbar
© 2011 - 2024 Toulky Evropou.cz
TOPlist